Školení k Ekonomické olympiádě – Dějiny ekonomického myšlení a mikroekonomie (Praha)

/Školení k Ekonomické olympiádě – Dějiny ekonomického myšlení a mikroekonomie (Praha)
Načítám Akce

Příhlášení přes formulář ZDE

O kurzu

Dějiny ekonomického myšlení a mikroekonomie je jedním ze tří kurzů Institutu ekonomického vzdělávání a společnosti Accon, akreditované MŠMT. Cílem Součástí kurzu jsou přednášky na téma: Proč učit ekonomii, základní ekonomické pojmy/ Inovativní a praktické přístupy v ekonomickém a finančním vzdělávání; Dějiny ekonomického myšlení, Spotřebitel a poptávka, nabídka; Tržní selhání, vyčerpatelnost zdrojů.

Praktické informace

Kurz se koná v prostorách CEVRO institutu v Praze. Kurz začíná registrací od 9 do 9:20 poslední přednáška končí v 17:20. V průběhu dne bude během přestávek dostupné občerstvení a nealkoholické nápoje/káva. Cestovné bude proplaceno do čtrnácti dnů po předložení cestovních dokladů v případě jízdy hromadnou dopravou (buď přímo na místě, nebo do sedmi dnů po skončení kurzu na emailovou adresu: uctarna@inev.cz) a při jízdě autem po předložení najetých kilometrů (proplácí se 2Kč/km).

Proplácení kurzu

Kurz je akreditován MŠMT, lze jej tedy proplácet skrze šablony pro SŠ.

Pokud škola o šablony zažádáno nemá a přesto byste měli zájem o účasti na kurzu, je cena za jeden osmihodinový kurz 3480 Kč.

Na místě Vám bude v den konání kurzu vystavena faktura pro uhrazení kurzu.

  • Setkání s experty

  • Nové materiály pro výuku

  • Prostor pro celoživotní vzdělávání

Zásady ochrany osobních údajů GDPR