Lektoři

Lektoři2020-07-22T08:02:04+00:00

Koho můžete na kurzech potkat?

Mojmír Hampl
Mojmír HamplEkonom, bývalý viceguvernér ČNB
Český ekonom, který byl v letech 2006–2018 členem bankovní rady České národní banky. V období let 2008 až 2018 zároveň působil jako viceguvernér ČNB. V současné době se zabývá publikováním článků, zaměřených na metodologii ekonomické vědy, teorii veřejné volby, měnovou politiku a obecnou ekonomickou teorii.
Pavel Potužák
Pavel Potužáklektor, ekonom
Je vyučujícím na VŠE, kde získal na Národohospodářské fakultě VŠE v Praze v roce 2016 doktorát. Od roku 2008 vyučuje na katedře ekonomie kurzy teoretické ekonomie. V roce 2010 absolvoval stáž na University of Houston.
Miroslav Svoboda
Miroslav Svobodalektor, ekonom
Působí jako prorektor pro záležitosti výuky na Anglo-americké vysoké škole v Praze. Je velkým propagátorem výuky ekonomického stylu myšlení.
Tomáš Nikodym
Tomáš Nikodymlektor, ekonom
Tomáš Nikodym přednáší na Národohospodářské fakultě VŠE. Zabývá se též vlastní výzkumnou činností, zejména v oblasti hospodářských dějin a dějin ekonomického myšlení.
Lee Louda
Lee LoudaGarant kurzu Finanční gramotnost, lektor
Lee Louda je insolvenčním správcem a působí také jako výkonný ředitel Institutu restrukturalizace a insolvencí při pražské VŠE. Zároveň je garantem kurzu finanční gramotnost.
Petr Budinský
Petr BudinskýProrektor pro vzdělávací činnost na VŠFS v Praze, lektor
Je prorektorem pro vzdělávací činnost na VŠFS, kde vyučuje předměty Finanční matematika, Oceňování finančních investic, Matematické modely ve financích a Aktuální vývoj na finančních trzích. Podílí se na řadě článků věnovaných kreditnímu riziku a jeho měření.
Zásady ochrany osobních údajů GDPR